Produkcja

Na terenie naszej białostockiej fabryki o powierzchni 3 hektarów wytwarzamy żeliwo, robimy odlewy, hartujemy i szlifujemy produkty. Każdy z nich, zanim trafi na rynek, jest szczegółowo kontrolowany przez ekspertów BISON.

Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom i dystrybutorom najwyższą jakość wyrobów oraz pewność, że każdy produkt powstaje w zgodzie z wyśrubowanymi normami. asze wyroby spełniają normy DIN, ISO i ANSI. Wdrożyliśmy certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001.

Jesteśmy liderem w produkcji oprzyrządowania technologicznego do obróbki skrawaniem. Świadczymy również usługi konstrukcyjno-technologiczne i badawcze oraz projektujemy procesy technologiczne. W naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia, które umożliwiają produkcję z zastosowaniem najnowszych trendów i technologii. To m.in. najnowocześniejsze pionowe i poziome (w tym 5-osiowe) centra obróbcze CNC marki Okuma umożliwiające produkcję detali wielkogabarytowych o średnicach do 3500 mm. Oferujemy również całą gamę innych nowoczesnych rozwiązań wprost od najlepszych producentów z branży maszynowej: Studer, OPS Ingresoll, Haimer, Okamoto, Ziersch Tech, Pramark, Pilous.

Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska trzyma rękę na pulsie, stale monitorując i wdrażając nowe trendy w produkcji, jednocześnie podnosząc swoje kwalifikacje. To pozwala nam gwarantować naszym klientom najwyższą jakość wytwarzanych produktów i działać innowacyjnie. Za wysokim standardem wyrobów stoi wiedza i doświadczenie naszych konstruktorów, technologów, inżynierów produkcji, programistów maszyn CNC, pracowników Działu Badań i Rozwoju.

Wykorzystujemy do tego celu najnowocześniejsze narzędzia wspomagające. Wykonujemy m.in. programowanie maszyn sterowanych numerycznie, zarządzamy dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną i wykonujemy projektowanie komputerowe oraz modelowanie 3D.

Zapraszamy na wirtualny spacer po fabryce >>