BISON S.A.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z globalnych liderów produkcji profesjonalnego oprzyrządowania do obróbki skrawaniem. Świadczymy również usługi konstrukcyjno-technologiczne i badawcze oraz projektujemy procesy technologiczne.

Nasze wyroby, sygnowane znakiem BISON, znane są na świecie z najwyższego standardu wykonania, doskonałości, jakości i precyzji. Za wysoką jakością naszych wyrobów najlepiej przemawiają: niezwykle długa trwałość użytkowa, dokładność, funkcjonalność oraz zaufanie naszych klientów.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Od lat wytwarzamy m.in. ręczne i mechaniczne uchwyty tokarskie, cylindry, precyzyjne imadła maszynowe i szlifierskie, przyrządy frezarskie, stoły podziałowe oraz oprawki VDI, dostarczane w wymiarach standardowych i według indywidualnych potrzeb klientów. Wysokie parametry produktów otrzymujemy dzięki technologicznemu zaawansowaniu i stosowaniu dokładnej kontroli na każdym etapie produkcji.

Empowered by precision
Jak wygląda proces produkcji?

Cały proces produkcji odbywa się pod jednym dachem, Dzięki temu, na każdym etapie – od materiału wyjściowego do wyrobu finalnego – wiemy o naszych produktach wszystko i jesteśmy w stanie zagwarantować ich najwyższą jakość oraz trzymać nad nimi stałą kontrolę. Na terenie białostockiej fabryki wytwarzamy żeliwo, robimy odlewy, hartujemy i szlifujemy produkty. Każdy z nich, zanim trafi na rynek, jest szczegółowo kontrolowany przez naszych ekspertów.

Jednocześnie stale doskonalimy nasze procesy produkcyjne, inwestujemy w park maszynowy i rozwijamy naszą fabrykę pod kątem technologicznym. Umiejętne łączenie tradycji i innowacji stanowi nasz znak firmowy i jest sposobem na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Nasz nowoczesny park maszynowy stanowią urządzenia umożliwiające realizację procesów według najnowszych technologii. Są to rozwiązania najlepszych producentów z branży maszynowej, m.in.: Okuma, Haimer, Ingersoll, Okamoto, Studer, Ziersch Tech, Pramark, Pilous. Specjalistyczna kadra inżynierska nieustannie dotrzymuje kroku nowym trendom i podnosi swoje kwalifikacje. To dzięki ludziom z pasją i pomysłem działalność firmy ukierunkowana jest na innowacyjność.

Jakiej jakości mogą spodziewać się nasi klienci?

W kwestii jakości naszych produktów, stosowanych materiałów i technologii nie dopuszczamy żadnych kompromisów. Warunkiem oznaczenia wyrobu znakiem BISON jest restrykcyjna kontrola i spełnienie wszystkich norm jakościowych obowiązujących w przedsiębiorstwie.

Nasze wyroby spełniają normy DIN, ISO i ANSI. Wdrożyliśmy także certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001.

Empowered by precision